Sraz 2019

19.- 22. 4. 2019 Vranovská pláž

I přes to, že se 1. a 2. sraz v Pasohlávkách vydařil, realizační team se rozhodl změnit místo srazu. Bylo to i na apel lidí, že chtějí změnu. Volba padla na Vranovskou pláž.  Jednání probíhalo s recepcí dobře, provozní restaurace Karlička, pan Podzimek byl velice vstřícný. Program byl jasný. Elvis, Alfasrnci, Karneval… Dlouhá zima a těšení se na jaro nám však nedala spát. Jelikož to byl prodloužený víkend, bylo zapotřebí zajisti program na více dnů. V sobotu odpoledne jsme si nemohli nechat ujít vtipnou hru pro děti Poklad a večer nás v Karličce bavil DJ Jirka. Jeho vybrané, především Československé hyty byla dobrá volba. S ním se předvedl i náš Elvis.

Další novinkou byl zajištěný výlet parníkem.  Počasí bylo ideální a po letech natekla voda do přehrady na tolik, že se mohlo plout až na hrad Bítov. Od kamaráda Jardy Leliče jsme jako skupina dostali 10 kg špekáčků, což se vybízelo k  využít seznámení s novými členy u táboráku.

Standa Munster z Alfasrnců přišel s nápadem rozšířit jejich nedělní koncert  ještě o jednu skupinu. Na podiu se představila Careta. Opravdu profesionálně vypracovaný folk. Jedním slovem nádhera. Samozřejmě během koncertu proběhl karneval všech generací. Další program a soutěže byli uż v režii vás všech. Musím připomenout soutěž v pití piva. Rostislav Strejček sestavil ,,Hurvajsstroj,, a tam se blejskla i moje rodina.

Na Vranově bylo opravdu moc pěkně. Nikomu se nechtělo jet domů. Vznikalo nové kamarádství, přátelství a o to v této skupině a srazech  jde především.